Firemní akce

Firemní akce

Organizované programy pro obchodní partnery firmy poskytují vhodnou příležitost k vyjádření respektu a ocenění za dosavadní spolupráci, a v neposlední řadě také umožňují prohloubit motivaci k dalšímu rozvíjení této spolupráce. Firemní akce spojené se sportovním či relaxačním zaměřením navozují uvolněnou, neformální atmosféru a vytváří tak ideální prostředí pro setkání zaměstnanců Vaší firmy. Pro Vás, Vaše spolupracovníky, zaměstnance, partnery, VIP hosty nebo rodinné příslušníky připravíme program ušitý doslova na míru podle Vašich představ - časových dispozic, velikosti skupin, zvoleného druhu a náročnosti programu a množství jednotlivých aktivit.
 
 

Teambuilding, relaxace a odpočinek, sportovní vyžití, obchodní jednání, školení nebo jen každoroční setkávání zaměstnanců firmy – to vše vám můžeme zajistit na jachtách nejrůznějších kategorií v kouzelném prostředí moří a úchvatných lagun. 

Užijte si sportovní zážitek nebo relaxaci, které můžete doplnit obchodním jednáním v kvalitně vybavených konferenčních prostorech hotelů nacházejících se na pobřeží v těšné blízkosti přístavů. Po jednání si budete moci odpočinout a zrelaxovat tělo i mysl. 

Naši standardní nabídku ubytování najdete v sekci Katalog lodí, kde máme aktuální nabídku. Vybírejte z této nabídky nebo nás zkontaktujte s Vašimi požadavky - co nejkratším možném termínu obdržíte naši nabídkou šitou Vám přímo na míru.

 

Hledání na Moje-Jachty.cz

Chci si zaregistrovat zasílání novinek serveru e-mailem:

2021 © S-GUIDE, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek | powered by iPublisher
O NÁS | PŘIDAT K OBLÍBENÝM | DOPORUČIT STRÁNKY |